BAFRA GİAD TÜGİK 2022 İŞ ZİRVESİNDE


Türkiye Girişimci İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) 2022 Yılı İş Zirvesi programı Genel Başkanımız Sayın Erkan Güral Başkanlığında, Hazine ve Maliye Bakanımız Dr. Nurettin Nebati, Antalya Valimiz Ersin Yazıcı ve ünlü iktisatçı Prof. Dr. Emre Alkin Beyefendilerin katılımıyla gerçekleşti. İş dünyasını birbirinden kıymetli temsilcileri Antalya Selectum Luxury Resort otelde bir araya geldi.

Bafra GİAD Başkanı Burak Özturan ve Başkan Yardımcısı Muharrem Uyar’ın yanı sıra dernek üyelerinden Tügik Yön. Kurulu Üyesi Genel Bşk.Yrd. Yavuz Selim Muratoğlu, Kenan Yıldırım, Özgür Topkaya, Muzaffer Cebeci, Cahit Müderrisoğlu ve Faik Turan Beyefendiler derneğini temsilen programa katıldılar.

Moderatör Ahu Orakçıoğlu’nun sunumu ve Genel Başkanımız Erkan Güral’ın açılış konuşması ile başlayan iş zirvemiz Maliye Bakanımız Nurettin Nebati Bey’in televizyonlardan da canlı olarak yayınlanan konuşması ve Prof Dr. Emre Alkin’in ekonomi politikaları üzerine yaptığı sunum ile devam etti. Göktekin Enerji’nin kurucusu Abdullah Göktekin’in yenilenebilir enerji sistemleri ve GES projeleri üzerine sohbeti ve Black Studio’nun genel müdürü Ata Güneş’in digital dünya ve metaverse teknolojisi üzerine sohbeti ile son buldu.


İndirilebilir Dosyalar