Atatürk : Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.
Bafra Genç İş Adamları Derneği Logo

Alper GÜNGÖR

Bafra Giad Yönetim Kurulu Başkanı

- Başkanın Mesajı
Başkan Mesajı

Kapıkaya Fest mimari Çizim Projesini Üstlenen Derneğimiz Çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.


 Kapikayafest mimari cizim projesini ustlenen dernegimiz calismalarina hiz kesmeden devam etmektedir. Bafra icin hepimiz biriz

Kapıkaya Asar Kampı İçin Mimari çizim yapacak olan ve çizim projesini üstlenen derneğimiz Bafra Giad adına Yonetim Kurulu Baskanimiz Alper Gungor ve üyemiz Toker Danismanlik Incilay Toker Hanım ile birlikte ekibinden bir mimarımız vede mühendisimiz aynı zamanda Belediyemizden bir temsilci, Öztürk bey , Asarkampinin su islerini yapacak olan su tesisatci ustamız ve de Burhan Apaydin hocamız eşliğinde çizim alanını çizim ekibine canlı yerinde göstermek , Bungoluvdan Cadır alanlarına ve Karavan kampingten tuvalet ve duş alanlarına kadar neleri nereye yapabilirizi yerinde tespit etmek amacıyla Asardaydık.. Mimarlarımız ve Mühendislerimiz konu ile ilgili işlemlere hız kazandırmak suretiyle çizimlere devam etmektedirler..

 

Okunma Sayısı : 401