Atatürk : Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.
Bafra Genç İş Adamları Derneği Logo

Alper GÜNGÖR

Bafra Giad Yönetim Kurulu Başkanı

- Başkanın Mesajı
Başkan Mesajı

Haluk Koç`tan Bafra Giad`a ziyaret

Bafra Genç işadamları Derneğini (Bafra Giad) ziyaret eden CHP Samsun Milletvekili Haluk Koç, “Türkiye’nin Temelleri Genç Arkadaşların Sağlam Düşünceleri İle Kurulacaktır.’’ dedi.


Bafra Genç işadamları Derneğini (Bafra Giad) ziyaret eden CHP Samsun Milletvekili Haluk Koç, “‘’Türkiye’nin Temelleri Genç Arkadaşların Sağlam Düşünceleri İle Kurulacaktır.’’ dedi.
CHP Samsun Milletvekili Prof. Dr. Haluk Koç Türk Kızılayı Bafra Şubesi İş Merkezinde bulunan Bafra Genç İşadamları Derneğini ziyaret ederek seçimlerde vermiş olduğu sözü yerine getirdi.
Ziyarette Bafra GİAD Yönetim Kurulu Adına konuşan Başkan Yavuz Selim Muratoğlu, ’’CHP Samsun Milletvekili Prof. Dr. Haluk Koç seçim zamanı Bafra’ya geldiğinde derneğimizi ziyaret ederek, bizleri onure etmişti. Ve o gün bizlere ne zaman Bafra ve Bölgesine gelsem sizleri de ziyaret edeceğim sözü vermişti. Ve bu sözünü yerine getirerek bizleri ziyaret ettiler. Bafra’mızın ve Bölgemizin problemleri hakkında fikir alışverişi yaptık.’’ dedi.
Muratoğlu, ’’Bizler Bafra’da Sivil toplum kuruluşlarının ülkemizin çağdaşlaşması ve demokratikleşmesinde çok kritik roller üstlenmesi gerektiğine inanıyoruz. Buradan yola çıkarak Bafra’mızda ve bölgemizde, gördüğümüz aksaklıkları yetkililerle paylaşarak çözüm aramak ve geliştirilebilir projelere katkı koymak suretiyle, gelecek nesillere iyi bir miras bırakmak için Bafra Genç İşadamları Derneği’ni kurduk. Gençliğin dinamizmini, yaratıcılığını ve üretkenliğini ülke sevgisi ile işadamı bakış açısıyla bir araya getirerek, hepimizin gururla üyesi olduğu Bafra Genç İşadamları Derneği, gücünü katlayarak büyütecek ve yarınlara umut olmak için çalışacaktır. Bugün bizleri yalnız bırakmayıp destek verdiğiniz içinde tüm üyelerim adına sizlere teşekkür ederiz.’’ şeklinde konuştu.
CHP Samsun Milletvekili Prof. Dr. Haluk Koç ise, ‘’Biz verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz. Seçim zamanı Bafra İlçesine geldiğimde hepsi birbirinden pırıl pırıl gençlerin davetini kırmayıp onları ziyaret etmiştim. O gün yaptığımız sohbette Bafra ve problemleri hakkında fikir alışverişi yapmıştık. Ama o günkü vakit tatlı sohbete yetmemişti. O gün orada söz vermiştim. Ne zaman Bafra ve Bölgesine gelsem sizleri ziyaret edeceğim diye. Ve o sözümü yerine getirdim. Bafra Genç İşadamları Derneği Yönetimi ve Üyeleri iş aleminde büyük işlere imza atacaktır. Siz gençler yarının iş adamları olacaksınız Türkiye’nin temelleri genç arkadaşların sağlam düşünceleri ile kurulacaktır. Ben bu vesile ile Bafra Genç İşadamları Derneği’ne teşekkür eder hizmetlerinin devamını dilerim” dedi.

Resimler İçin Tıkla.

Okunma Sayısı : 1340