Atatürk : Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.
Bafra Genç İş Adamları Derneği Logo

Alper GÜNGÖR

Bafra Giad Yönetim Kurulu Başkanı

- Başkanın Mesajı
Başkan Mesajı

BAFRA GİAD’TAN KAYMAKAM KATIRCI’YA ZİYARET

BAFRA GİAD’TAN KAYMAKAM ALİ KATIRCI’YA ZİYARET


Bafra Genç İşadamları Derneği ( GİAD ) Başkan Yavuz Muratoğlu ve Giad Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Bafra Kaymakamı Ali Katırcı' ya " Hoşgeldin Ziyareti" nde bulundular.
 

Bafra'da gençlerin iş dünyasındaki yeri ve öneminin dile getirildiği ziyarette Bafra'nın dinamikleri, bugüne dek yapılan faaliyetler gibi konular görüşüldü. Bafra Kaymakamı Ali Katırcı, ilçemizi en ileri ve refah bir seviyeye taşıyabilmek için için Bafra Giad ve benzeri Gönüllü Sivil Toplum Kuruluşları'na ihtiyaç olduğunu söyledi. Kaymakam Katırcı, belirli aralıklarla bir araya gelip,güncel konularda fikir alış-verişi yapmalarını ve öncelik sıralarının belirlenip bir yol haritası çizmenin gelecekteki  hedefler açısından önem ve gereğini vurguladı. Öte yandan Bafra Giad Kültür ve Turizm Komisyonu, Kaymakamlık Binası önündeki tarihî Hüseyin Bey Çeşmesi'nin resterasyonuyla ilgili çalışma dosyasını Bafra Kaymakamı Ali Katırcı' ya sundu.

.


Okunma Sayısı : 1128