Atatürk : Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.
Bafra Genç İş Adamları Derneği Logo

Alper GÜNGÖR

Bafra Giad Yönetim Kurulu Başkanı

- Başkanın Mesajı
Başkan Mesajı

Bafra Genç İşadamları Derneği İlk İş yemeği

Bafra Genç İşadamları Derneği İlk İş yemeği Samsun Valisi Sn. Hüseyin AKSOY'un Katılımı İle     Bafra Genç İşadamları Derneği ilk iş yemeğine Samsun Valisi Hüseyin AKSOY, MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, Bafra Kaymakamı Ayhan BOYACI, Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN, Bafra Cumhuriyet Savcısı Ahmet KURT, Bafra Eminyet Müdürü Abdullah YAHŞİ,Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin GENÇÇAKIR, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep DURGUN, Samsun Genç İşadaları Derneği Başkanı Özgür UYANIK ve dernek üyelerinin katılımı ile yapıldı.
                  Yemek öncesi Asırlık Büyük Park'ın bahçesinde kokteyl düzenlendi. burada ilk olarak konuşan Bafra Genç İşadamları Derneği Başkanı Yavuz Selim MURATOĞLU Bafra'nın lojistik,turizm ve tarım alanında Samsun'un öncü ilçesi olduğunu vurguladı. Bafra'nın dünyanın en önemli doğa harikaları içinde yer alan kuş cenneti,Kolay, ikiztepe Örenyeri,arkeoloji ve entoğrafya müzesi ile tematik müzeye en uygun örnek olacağını düşünen Muratoğlu, " Bafra tütn müzesi ile kültür ve turizm alanında bölgemize ve ülkemize kazandırmalıyız. Bafra pirinci ihracaatı gurur kaynağımız kırmızı biber,sebze ve meyve çeşitlerimiz, bol alüvyonlu topraklarımız ve iş güçümüz en büyük sermayemizdir. Ayrıca Mozerella peynirinin üretime geçmesi için uğraş veriyoruz" dedi. Resimler İçin Tıklayınız..
Okunma Sayısı : 1859